Královna Monesamon
Komnata Královny
Monesamon
trojná monáda
Komnata Královny Monesamon
Královna Monesamon
Poklekni před Její majestátností! Skloň hlavu před Její moudrostí! Sklop zrak před Její krásou!... Přichází tvoje Královna!
 
Tvoje nahé tělo se bude plazit v prachu při Jejích nohách, tvůj vyprahlý jazyk bude lačně lízat podrážky Jejích vysokých bot, tvůj znavený shrbený hřbet bude cítit jen štiplavé rány způsobené Jejím bičem. Tvůj nicotný život je navždy v Jejích rukách a jeho jediným naplněním je sloužit Jí, obdivovat Ji, oddaně zbožňovat, uspokojovat Její choutky, vyhovět Jejím rozmarům, naplňovat Její dny radostí a slastí, zatímco ty tvé budou naplněny bolestí a trýzněním.
 
Dýchat budeš jen pro Ni, srdce ti bude bít jen pro Ni, mysl se bude soustředit jen na Ni, snít budeš jen o Ní, tvůj den i noc vyplní jen Ona, smyslem tvého života bude jen Ona. Budeš vděčný za každý okamžik strávený v Její neopakovatelné přítomnosti, budeš vděčný za každý moment pozornosti, který ti věnuje, ať už jemným pohlazením, fackou, plivnutím do tváře či bolestivým zbičováním. Budeš vděčný za každý drobek, který ti dovolí zhltnout, když upadne z Jejího královského stolu, budeš vděčný za každou kapku zlatavého moku, kterým obšťastní tvá vyprahlá ústa. Budeš vděčný za každou chvíli, kdy bude moci tvé ubohé tělo uspokojit Její vášně, budeš vděčný za každou ránu, kterou ti uštědří, budeš vděčný za každou bolest, kterou ti způsobí. Neboť bolest od Ní je tvojí jedinou radostí a naplněním…
 
Budeš vděčný za to, že můžeš být Jejím oddaným otrokem. Neboť budeš navždy otrokem Jediné a Božské Královny Monesamon!

 
Královna Monesamon